PF0560.153NLT FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD
Mfr Part #:
PF0560.153NLT
Available from 1 distributors
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD
Total Stock: 620 pcs
PF0560.153NLT Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
620 pcs
620 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:20:38 On Request On Request
PF0560.153NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PF0560.153NLT Description
Short technical summary and product information.