PE-1008CD470JTT FIXED IND 47NH 1A 80 MOHM SMD
Mfr Part #:
PE-1008CD470JTT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 47NH 1A 80 MOHM SMD
Stock on Request
PE-1008CD470JTT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
PE-1008CD470JTT Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 47NH 1A 80 MOHM SMD