PE-1008CD270GTT FIXED IND 27NH 1A 110 MOHM SMD
Mfr Part #:
PE-1008CD270GTT
Available from 1 distributors
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 27NH 1A 110 MOHM SMD
Total Stock: 3,200 pcs
PE-1008CD270GTT Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3,200 pcs
3200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
PE-1008CD270GTT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
PE-1008CD270GTT Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 27NH 1A 110 MOHM SMD