PCMC135T-2R2MF FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
Mfr Part #:
PCMC135T-2R2MF
Available from 1 distributors
Mfr Name: Susumu
Susumu
Description:
FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
Total Stock: 1,078 pcs
PCMC135T-2R2MF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,078 pcs
1078 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
PCMC135T-2R2MF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
PCMC135T-2R2MF Description
Short technical summary and product information.