PCMC042T-1R0MN FIXED IND 1UH 3.8A 36 MOHM SMD
Mfr Part #:
PCMC042T-1R0MN
Mfr Name: Susumu
Susumu
Description:
FIXED IND 1UH 3.8A 36 MOHM SMD
Stock on Request
PCMC042T-1R0MN Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
PCMC042T-1R0MN Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 3.8A 36 MOHM SMD