PCM120T-3R3M-D FIXED IND 3.3UH 24.4A 3.12OHM SM
Mfr Part #:
PCM120T-3R3M-D
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 3.3UH 24.4A 3.12OHM SM
Stock on Request
PCM120T-3R3M-D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
PCM120T-3R3M-D Description
Short technical summary and product information.