PA4349.103ANLT FIXED IND 10UH 33A 4.15 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4349.103ANLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 10UH 33A 4.15 MOHM SMD
Stock on Request
PA4349.103ANLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4349.103ANLT Description
Short technical summary and product information.