PA4346.472ANLT FIXED IND 4.7UH 12.5A 10.2 MOHM
Mfr Part #:
PA4346.472ANLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 4.7UH 12.5A 10.2 MOHM
Stock on Request
PA4346.472ANLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4346.472ANLT Description
Short technical summary and product information.