PA4344.132NLT FIXED IND 1.3UH 49A 2.3 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4344.132NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 1.3UH 49A 2.3 MOHM SMD
Stock on Request
PA4344.132NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Type
PA4344.132NLT Description
Short technical summary and product information.