PA4343.223ANLT FIXED IND 22UH 8A 35 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4343.223ANLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 22UH 8A 35 MOHM SMD
Stock on Request
PA4343.223ANLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4343.223ANLT Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 8A 35 MOHM SMD
PA4343.223ANLT Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
PA4343.223ANLT Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
AMDLA1306Q-220MT
AMDLA1306Q-220MT
Abracon LLC
FIXED IND 22UH 8A 35 MOHM SMD