PA4342.273NLT FIXED IND 27UH 4A 100 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4342.273NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 27UH 4A 100 MOHM SMD
Stock on Request
PA4342.273NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4342.273NLT Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 27UH 4A 100 MOHM SMD