PA4342.222ANLT FIXED IND 2.2UH 13A 6.7 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4342.222ANLT
Available from 1 distributors
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 2.2UH 13A 6.7 MOHM SMD
Total Stock: 695 pcs
PA4342.222ANLT Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
695 pcs
695 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request 2026-02-16 21:33:16
PA4342.222ANLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4342.222ANLT Description
Short technical summary and product information.