PA4341.682NLT FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4341.682NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Stock on Request
PA4341.682NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4341.682NLT Description
Short technical summary and product information.