PA4341.562NLT FIXED IND 5.6UH 5A 48 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4341.562NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 5.6UH 5A 48 MOHM SMD
Stock on Request
PA4341.562NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4341.562NLT Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 5.6UH 5A 48 MOHM SMD