PA4341.222NLT FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4341.222NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Stock on Request
PA4341.222NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4341.222NLT Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD