PA4340.152ANLT FIXED IND 1.5UH 8A 15.7 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4340.152ANLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 1.5UH 8A 15.7 MOHM SMD
Stock on Request
PA4340.152ANLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4340.152ANLT Description
Short technical summary and product information.