PA4334.473NLT FIXED IND 47UH 270MA 1.885OHM SM
Mfr Part #:
PA4334.473NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 47UH 270MA 1.885OHM SM
Stock on Request
PA4334.473NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4334.473NLT Description
Short technical summary and product information.