PA4332.222NLT FIXED IND 2.2UH 4.3A 48 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4332.222NLT
Available from 1 distributors
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 2.2UH 4.3A 48 MOHM SMD
Total Stock: 398 pcs
PA4332.222NLT Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
398 pcs
398 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
PA4332.222NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4332.222NLT Description
Short technical summary and product information.