PA4332.152NLT FIXED IND 1.5UH 5.2A 36 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4332.152NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 1.5UH 5.2A 36 MOHM SMD
Stock on Request
PA4332.152NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4332.152NLT Description
Short technical summary and product information.