PA4321.333NLT FIXED IND 33UH 2.14A 68 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4321.333NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 33UH 2.14A 68 MOHM SMD
Stock on Request
PA4321.333NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4321.333NLT Description
Short technical summary and product information.