PA4308.223NLT FIXED IND 22UH 2.9A 225 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4308.223NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 22UH 2.9A 225 MOHM SMD
Stock on Request
PA4308.223NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4308.223NLT Description
Short technical summary and product information.