PA4306.332NLT FIXED IND 3.3UH 4A 60 MOHM SMD
Mfr Part #:
PA4306.332NLT
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 3.3UH 4A 60 MOHM SMD
Stock on Request
PA4306.332NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
PA4306.332NLT Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 3.3UH 4A 60 MOHM SMD