P37-15SXE AC/DC CONVERTER 15V
Mfr Part #:
P37-15SXE
Description:
AC/DC CONVERTER 15V
Stock on Request
P37-15SXE Specifications Quick View
Current
Features
Voltage
P37-15SXE Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 15V
P37-15SXE Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
P37-15SXE Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
P37-10SXE
P37-10SXE
Polytron
AC/DC CONVERTER 10V
View Part
AC/DC CONVERTER 12V