P37-15SX/MHIA AC/DC CONVERTER 15V
Mfr Part #:
P37-15SX/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 15V
Stock on Request
P37-15SX/MHIA Specifications Quick View
Voltage
P37-15SX/MHIA Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 15V
P37-15SX/MHIA Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
P37-15SX/MHIA Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
P37-12SX/MHIA
P37-12SX/MHIA
Polytron
AC/DC CONVERTER 12V
View Part
AC/DC CONVERTER 10V