P37-12SAX AC/DC CONVERTER 12V
Mfr Part #:
P37-12SAX
Description:
AC/DC CONVERTER 12V
Stock on Request
P37-12SAX Specifications Quick View
Current
Features
Voltage
P37-12SAX Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 12V
P37-12SAX Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
P37-12SAX Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
P37-10SAX
P37-10SAX
Polytron
AC/DC CONVERTER 10V
View Part
AC/DC CONVERTER 15V