P3519R-105J FIXED IND 1MH 105MA 26.74OHM SMD
Mfr Part #:
P3519R-105J
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 1MH 105MA 26.74OHM SMD
Stock on Request
P3519R-105J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
P3519R-105J Description
Short technical summary and product information.