P3519-823K FIXED IND 82UH 390MA 1.96OHM SMD
Mfr Part #:
P3519-823K
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 82UH 390MA 1.96OHM SMD
Stock on Request
P3519-823K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
P3519-823K Description
Short technical summary and product information.
P3519-823K Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
P3519-823K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
P3519R-823K
P3519R-823K
API Delevan Inc.