P3519-683K FIXED IND 68UH 520MA 1.07OHM SMD
Mfr Part #:
P3519-683K
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 68UH 520MA 1.07OHM SMD
Stock on Request
P3519-683K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
P3519-683K Description
Short technical summary and product information.
P3519-683K Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
P3519-683K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
P3519R-683K
P3519R-683K
API Delevan Inc.