P1330R-683H FIXED IND 68UH 384MA 1.02OHM SMD
Mfr Part #:
P1330R-683H
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 68UH 384MA 1.02OHM SMD
Stock on Request
P1330R-683H Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
P1330R-683H Description
Short technical summary and product information.
P1330R-683H Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
P1330R-683H Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
P1330-683H
P1330-683H
API Delevan Inc.