P0770.332NLT FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
Mfr Part #:
P0770.332NLT
Available from 1 distributors
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
Total Stock: 390 pcs
P0770.332NLT Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
390 pcs
390 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
P0770.332NLT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
P0770.332NLT Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD