OAM92AN-11-2WB AC MOTORS - 115V 48 X 99 X 92MM
Mfr Part #:
OAM92AN-11-2WB
Mfr Name: Orion Fans
Orion Fans
Description:
AC MOTORS - 115V 48 X 99 X 92MM
Stock on Request
OAM92AN-11-2WB Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Fan Accessory Type
Length
OAM92AN-11-2WB Description
Short technical summary and product information.
OAM92AN-11-2WB Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
OAM92AN-11-2WB Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
OAM92AN-22-1WB
OAM92AN-22-1WB
Orion Fans
AC MOTORS - 230V 48 X 99 X 92MM
View Part
OAM92AN-11-1WB
OAM92AN-11-1WB