OA254AN-11-1WB FAN AC 254MM(10") 115V 620CFM
Mfr Part #:
OA254AN-11-1WB
Mfr Name: Orion Fans
Orion Fans
Description:
FAN AC 254MM(10") 115V 620CFM
Stock on Request
OA254AN-11-1WB Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Air Flow
Approval Agency
Bearing Type
Fan Type
Features
Noise
Operating Temperature
Power (Watts)
RPM
Size
Static Pressure
Termination
Voltage
Width
OA254AN-11-1WB Description
Short technical summary and product information.
FAN AC 254MM(10") 115V 620CFM