NS12555T680MN FIXED IND 68UH 2.14A 95.64 MOHM
Mfr Part #:
NS12555T680MN
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 68UH 2.14A 95.64 MOHM
Total Stock: 195 pcs
NS12555T680MN Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
195 pcs
195 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NS12555T680MN Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
NS12555T680MN Description
Short technical summary and product information.