NRS8030T4R7MJGJ FIXED IND 4.7UH 4A 28.6 MOHM SMD
Mfr Part #:
NRS8030T4R7MJGJ
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 4.7UH 4A 28.6 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
NRS8030T4R7MJGJ Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NRS8030T4R7MJGJ Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
NRS8030T4R7MJGJ Description
Short technical summary and product information.