NRS6045T101MMGK FIXED IND 100UH 750MA 605.8 MOHM
Mfr Part #:
NRS6045T101MMGK
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 100UH 750MA 605.8 MOHM
Total Stock: 2,402 pcs
NRS6045T101MMGK Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,201 pcs
1201 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,201 pcs
NRS6045T101MMGK Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
NRS6045T101MMGK Description
Short technical summary and product information.