NRS4018T1R0NDGJ FIXED IND 1UH 3.2A 32.4 MOHM SMD
Mfr Part #:
NRS4018T1R0NDGJ
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 1UH 3.2A 32.4 MOHM SMD
Total Stock: 3,584 pcs
NRS4018T1R0NDGJ Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3,584 pcs
3584 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NRS4018T1R0NDGJ Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
NRS4018T1R0NDGJ Description
Short technical summary and product information.