NR6045T470M FIXED IND 47UH 1.1A 286 MOHM SMD
Mfr Part #:
NR6045T470M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 47UH 1.1A 286 MOHM SMD
Total Stock: 7,670 pcs
NR6045T470M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
7,670 pcs
7670 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NR6045T470M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
NR6045T470M Description
Short technical summary and product information.