NR6028T2R2N FIXED IND 2.2UH 3.7A 26 MOHM SMD
Mfr Part #:
NR6028T2R2N
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 2.2UH 3.7A 26 MOHM SMD
Total Stock: 1,948 pcs
NR6028T2R2N Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,948 pcs
1948 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NR6028T2R2N Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
NR6028T2R2N Description
Short technical summary and product information.