NR3015T2R2M FIXED IND 2.2UH 1.5A 72 MOHM SMD
Mfr Part #:
NR3015T2R2M
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 2.2UH 1.5A 72 MOHM SMD
Total Stock: 1,800 pcs
NR3015T2R2M Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
10 pcs
10 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,790 pcs
1790 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NR3015T2R2M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
NR3015T2R2M Description
Short technical summary and product information.