NP06DB100M FIXED IND 10UH 1.7A 79 MOHM SMD
Mfr Part #:
NP06DB100M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 10UH 1.7A 79 MOHM SMD
Total Stock: 400 pcs
NP06DB100M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
400 pcs
400 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NP06DB100M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
NP06DB100M Description
Short technical summary and product information.