NLV32T-6R8J-EFD FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8OHM SMD
Mfr Part #:
NLV32T-6R8J-EFD
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8OHM SMD
Total Stock: 2,636 pcs
NLV32T-6R8J-EFD Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,636 pcs
2636 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:28:48 On Request On Request
NLV32T-6R8J-EFD Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLV32T-6R8J-EFD Description
Short technical summary and product information.