NLV32T-3R3J-EFD FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2OHM SMD
Mfr Part #:
NLV32T-3R3J-EFD
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2OHM SMD
Total Stock: 2,426 pcs
NLV32T-3R3J-EFD Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
205 pcs
205 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
2,221 pcs
2221 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NLV32T-3R3J-EFD Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLV32T-3R3J-EFD Description
Short technical summary and product information.