NLV32T-2R2J-EFD FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD
Mfr Part #:
NLV32T-2R2J-EFD
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD
Stock on Request
NLV32T-2R2J-EFD Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLV32T-2R2J-EFD Description
Short technical summary and product information.