NLV25T-5R6J-EFD FIXED IND 5.6UH 170MA 2.5OHM SMD
Mfr Part #:
NLV25T-5R6J-EFD
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 5.6UH 170MA 2.5OHM SMD
Total Stock: 1,195 pcs
NLV25T-5R6J-EFD Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,195 pcs
1195 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NLV25T-5R6J-EFD Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLV25T-5R6J-EFD Description
Short technical summary and product information.