NLV25T-220J-PF FIXED IND 22UH 125MA 5.5 OHM SMD
Mfr Part #:
NLV25T-220J-PF
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 22UH 125MA 5.5 OHM SMD
Total Stock: 900 pcs
NLV25T-220J-PF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
900 pcs
900 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NLV25T-220J-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLV25T-220J-PF Description
Short technical summary and product information.
NLV25T-220J-PF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
NLV25T-220J-PF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
NLV25T-220J-EF
NLV25T-220J-EF
TDK Corporation
View Part
NLV25T-220J-EFD
NLV25T-220J-EFD