NLV25T-100J-EFD FIXED IND 10UH 155MA 3.5 OHM SMD
Mfr Part #:
NLV25T-100J-EFD
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 10UH 155MA 3.5 OHM SMD
Total Stock: 220 pcs
NLV25T-100J-EFD Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
220 pcs
220 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:28:48 On Request On Request
NLV25T-100J-EFD Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLV25T-100J-EFD Description
Short technical summary and product information.
NLV25T-100J-EFD Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
NLV25T-100J-EFD Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
NLV25T-100J-PFD
NLV25T-100J-PFD
TDK Corporation