NLCV32T-220K-EFD FIXED IND 22UH 300MA 1 OHM SMD
Mfr Part #:
NLCV32T-220K-EFD
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 22UH 300MA 1 OHM SMD
Total Stock: 955 pcs
NLCV32T-220K-EFD Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
955 pcs
955 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NLCV32T-220K-EFD Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLCV32T-220K-EFD Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 300MA 1 OHM SMD