NLCV32T-220K-EF FIXED IND 22UH 300MA 1.001OHM SM
Mfr Part #:
NLCV32T-220K-EF
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 22UH 300MA 1.001OHM SM
Stock on Request
NLCV32T-220K-EF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLCV32T-220K-EF Description
Short technical summary and product information.
NLCV32T-220K-EF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
NLCV32T-220K-EF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
NLCV32T-220K-PF
NLCV32T-220K-PF
TDK Corporation