NL322522T-220J FIXED IND 22UH 110MA 3.7 OHM SMD
Mfr Part #:
NL322522T-220J
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 22UH 110MA 3.7 OHM SMD
Total Stock: 1,884 pcs
NL322522T-220J Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
134 pcs
134 pcs On Request 1 22 On Request On Request On Request On Request
1,750 pcs
1750 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NL322522T-220J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
NL322522T-220J Description
Short technical summary and product information.