N06DB4R7M FIXED IND 4.7UH 2.5A 46 MOHM SMD
Mfr Part #:
N06DB4R7M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 4.7UH 2.5A 46 MOHM SMD
Total Stock: 198 pcs
N06DB4R7M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
198 pcs
198 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
N06DB4R7M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
N06DB4R7M Description
Short technical summary and product information.